На Дніпропетровщині СБУ викрила розкрадання 5,6 мільйона держкоштів, виділених на ремонт шкіл та дитсадків

 

Співробітники Служби безпеки України викрили у Дніпропетровській області механізм розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт шкіл та дитячих садків регіону. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Протягом 2015 року на Дніпропетровщині відбулася низка тендерів на проведення робіт з ремонту шкіл та дитячих садків, переможцями яких стали кілька приватних підприємств. Правоохоронці з’ясували, що в акти виконаних робіт бізнесмени вносили завищені дані щодо обсягів проведених ремонтів та вартості будівельних матеріалів.

Отримані бюджетні кошти підприємці перераховували на рахунки підконтрольних комерційних структур та знімали готівкою. У такий спосіб зловмисникам вдалося привласнити 5,6 мільйона гривень з бюджету.

Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили у підприємців тіньову бухгалтерію та комп’ютери з інформацію, яка доводить здійснення оборудок. Накладено арешт на рахунки підприємств, які були задіяні у протиправному механізмі.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до завдання збитків державному бюджету.

 

Залишити відповідь