На Дніпропетровщині селище залишиться без газу

З 6 серпня 2018 року розпочнеться відключення газу у споживачів багатоквартирних і приватних житлових будинків селища Романкове. Про це повідомили у прес-службі міськоі ради з посиланням на Кам’янське відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Після повного припинення подачі газу фахівці виконають комплексне обстеження газопроводу і внутрішньобудинкових систем газопостачання. Перевірять наявність вільного доступу до газових приладів, димові і вентиляційні канали, проведуть інструктаж абонентів щодо правил користування встановленими побутовими газовими приладами і апаратами. Орієнтовно відключення триватиме до 20 серпня, і вже 21-22 числа почнеться поетапне відновлення газопостачання.

Заходи проводяться в межах підготовки до майбутнього опалювального сезону з метою забезпечення безперебійного та безаварійного функціонування газових систем в осінньо-зимовий період.

На сьогодні працівниками служби газового господарства проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями селища при взаємодії з керівництвом району та головами квартально-вуличних комітетів.

Щоб прискорити хід робіт, жителів Романкового просять забезпечити працівникам газового господарства (за наявності посвідчення) безперешкодний доступ до газових приладів. До робіт залучать додаткову кількість газовиків із сусідніх населених пунктів. Всього буде задіяно 37 бригад – це близько 100 фахівців газової служби.