На Дніпропетровщині швидкісні поїзди травмували чотири людини

У 2017 році на Дніпропетровщині швидкісні поїзди травмували чотири людини, троє з них – загинули. 2016-го подібних трагедій не траплялося взагалі, наголосили в управлінні цивільного захисту населення ДніпроОДА. 

«Кількість загиблих та травмованих на Укрзалізниці протягом року значно збільшилась. 39 потерпілих, з них 32 – загиблі. На Дніпропетровщині сталось чотири подібних випадки: постраждали троє чоловіків та одна жінка. Більшість нещасть на залізничних коліях трапилося ввечері або в ночі», – зазначили в управлінні. 

Головна причина трагедій – недотримання людьми правил безпеки. Мешканцям області необхідно бути більш обережними та пильними, наголосили фахівці.

«Заборонено переходити колії перед рухомим поїздом, приходити на залізницю у нетверезому стані, розмовляти по телефону або одягати навушники, сидіти, стояти чи лежати на коліях. Це вкрай небезпечно для життя», – зазначили в управлінні цивільного захисту населення ДніпроОДА.  

Крім того, заборонено класти на колії сторонні предмети, сидіти на краю платформи або бігати по ній, пролізати під вагоном, підходити до рухомого поїзду ближче, ніж на два метри, підніматись на дах поїзда. 

Рятувальники попереджають батьків: дітей не можна залишати біля колій без нагляду.