На Дніпропетровщині службовий собака допоміг розшукати зниклого хлопчика (фото)

15 серпня до поліції звернулася жителька селища Карнаухівка Дніпропетровської області, бабуся неповнолітньої дитини, яка є опікуном хлопчика. Жінка повідомила, що повернулася з роботи, але 6-річного хлопчика вдома не було.

Поліцейські встановили, що дитина залишилась вдома із 56-річним співмешканцем жінки, якого теж не було вдома. Сусіди розповіли поліцейським, що бачили чоловіка в різних місцях. І останнього разу він був у п’яному вигляді і вже без хлопчика.

На пошуки дитини були задіяні поліцейські Південного ВП та Кам’янського ВП, орієнтовані всі патрулі. Поліцейські перевірили селище та прилеглу до нього територію. Також до пошуків залучили кінолога зі службовим собакою Харді. Вівчарка обстежила декілька місць і нарешті відчула слід дитини. По сліду вона довела кінолога до залізничної платформи «164 км», де вперто зупинилася і відмовилась іти далі.

службовий собака_вівчарка

Поліцейські почали перевіряти територію і нарешті в лісопосадці виявили хлопчика, який сидів на землі біля сплячого співмешканця заявниці. Дитину повернули бабусі.

Також поліцейські провели з жінкою профілактичну бесіду та притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).