На Дніпропетровщині спіймали півсотні рибалок-браконьєрів

На Дніпропетровщині затримали півсотні браконьєрів, які порушували правила риболовлі під час нересту. Загалом зловмисники незаконно виловили більше тонни риби, чим нанесли державі збитків більш ніж на 53 тисячі гривень. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

«Водойми інспектують рибоохорона, спеціалісти департаменту екології ДніпроОДА, поліцейські та громадські активісти. Вже провели 25 рейдів по всій області,  виявили понад сто правопорушень. Протоколи передали до суду, а вже він визначить покарання», — розповіли в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

На грубому порушенні правил рибальства заскочили півсотні людей. Власників ще 40 рибальських сіток, розставлених на річках, не знайшли.

«Перевіряємо не лише водойми, а й базари. Зараз заборонений продаж річкової риби. Наразі вже виявили понад 20 порушників», — повідомив заступник начальника управління Дніпропетровського рибоохоронного патруля  Юрій Хорольський.

На водоймах області через нерест заборонено рибалити на човнах, вночі та ловити більше трьох кілограмів риби. На деякі водойми взагалі не можна приходити з вудкою. За порушення правил риболовлі в цей період – штраф від 17 до майже 7 тисяч гривень, на злісних порушників чекає кримінальна відповідальність.