На Дніпропетровщині стався розбійний напад на приватний будинок (фото)

Декілька днів тому в Дніпропетровській області був скоєний жахливий злочин — розбійний напад на приватне домоволодіння. Коли у будинок входила 9-річна дитина, невідомі в балаклавах зі зброєю забігли до будинку та, погрожуючи дівчинці, забрали телевізор, гроші з гаманця, коштовні ювелірні вироби.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Малолітня дитина запам’ятала, що злочинці зникли на автомобілі з «мигалками». З метою розшуку злочинців була введена в дію поліцейська операція «Сирена».

Яке ж було здивування, коли по наданим дитиною прикметам були затримані злочинці.

розбійний напад_Дніпропетровщина

Злочинцями виявилися охоронці приватної охоронної фірми, які на спеціальному автомобілі «Дачіа», з жовтими проблисковими маячками та написом «Охорона» мали виконувати функції охорони майна громадян та компаній, але замість цього вони просто грабували громадян.

розбійний напад_Дніпропетровщина

«Це дійсно жахливий випадок, коли замість надання охоронних послуг, приватні охоронці пішли грабувати. Керівникам приватних охоронних підприємств потрібно більш уважніше підходити до перевірки осіб, яких наймають на роботу, також замовникам охоронних послуг потрібно звертати увагу на те, кого ж вони наймають, щоб замість охорони не пограбували й не вбили», — йдеться у повідоленні.