На Дніпропетровщині судитимуть директорів двох підприємств

У Дніпропетровській області судитимуть директорів двох підприємств, які намагалися привласнити понад 1,2 млн грн державних коштів.

«Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директорів двох приватних підприємств за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15 ч.5 ст.191 та ч.2 ст.28 ч.1 ст.366 КК України (закінчений замах на привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю, вступивши у попередню змову з директором приватного підприємства, намагалися привласнити бюджетні кошти у розмірі понад 1,2 млн грн. Так, на підставі підробленої довідки про наявність працівників для виконання будівельних робіт посадовці уклали з Вербківською сільською радою договір підряду щодо реконструкції приміщень школи-інтернату. У подальшому їм перераховано грошові кошти як авансовий платіж у сумі близько 570 тис грн., -йдеться у повідомленні прокуратури.

Зловживаючи службовим становищем, директори вказаних підприємств склали офіційні документи, де внесли завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу та вартості будівельних робіт.

За невиконані роботи посадовці сподівались одержати понад 660 тис грн бюджетних коштів, проте свій злочинний умисел не довели до кінця, адже голова сільської ради відмовився підписати акти приймання будівельних робіт.  Таким чином, підсудним вдалося привласнити 570 тис грн державних коштів замість бажаних 1,2 млн грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.