На Дніпропетровщині тимчасово обмежать пасажирські перевезення

В Україні тимчасово обмежать рух пасажирського транспорту. У тому числі – у Дніпропетровській області. Залізничні, автобусні та авіаперевезення припинять з 12-ї години дня 18 березня до 3 квітня. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції, повідомили в управлінні транспорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вже від завтра по всій території України, у тому числі й на Дніпропетровщині, вводяться обмеження на регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення. Йдеться про рух автобусного, залізничного та авіатранспорту. На пересування власним авто жодних обмежень немає, – розповіла начальниця відділу в управлінні транспорту Дніпропетровської ОДА Ірина Прилипа. – Зокрема, до 3 квітня у регіоні «закриють» й усі внутрішньообласні маршрути. Їх в регіоні – понад 300. Контролювати це буде Укртрансбезпека та Нацполіція. Щоб повернути квитки на автобуси, слід звертатися до кас автостанцій».

Так, на період карантину в Україні заборонили регулярні та нерегулярні автобусні перевезення пасажирів на усіх напрямках – приміських, міжміських, внутрішньообласних та міжобласних.

Обмежили рух залізничного транспорту на приміському, міському, регіональному та дальньому сполученнях. Також з 17 березня по 3 квітня закриють метрополітени у Дніпрі, Харкові та Києві.

Діятимуть обмеження й на міському транспорті. Від завтра у маршрутних таксі, тролейбусах та трамваях дозволено перевозити не більше 10 пасажирів.

Обмеження – тимчасові. Вони впроваджуються на період карантину, аби не допустити поширення коронавірусу.

Нині у світі підтверджено 182 406 випадків захворювання. 79 433 людей вже одужали. В Україні – 7 підтверджених випадків COVID-19. На Дніпропетровщині – жодного. Проте область в разі необхідності готова надавати допомогу хворим на коронавірус.