На Дніпропетровщині центр для дітей з вадами розвитку залишили без транспорту за 380 тис. грн

Співробітники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції задокументували злочинну діяльність посадових осіб одного з комунальних закладів Дніпропетровської обласної ради.

Протягом 2015 року навчально-реабілітаційному центру для дітей з вадами розвитку одного з районів області було виділено з бюджету грошові кошти на придбання транспортного засобу для перевезень дітей, які перебувають у вказаному комунальному закладі.

В ході проведення перевірки задокументовано, що у листопаді 2015 року між навчально-реабілітаційним центром та одним з товариств з обмеженою відповідальністю було укладено договір купівлі-продажу автомобіля, згідно з яким оплата за товар проводиться після отримання автомобілю та складання акту приймання-передачі.

Працівники УЗЕ встановили, що всупереч вищевказаного договору купівлі-продажу, посадові особи комунального закладу здійснили повний перерахунок грошових коштів у сумі майже 380 тис. грн., проте на момент оплати автомобіль поставлений не був.

Таким чином, діями вищевказаних посадових осіб було спричинено збитки державі у сумі майже 380 тис. грн.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальні провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі слідчі дії тривають, вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

За матеріалами прес-служби ГУНП у Дніпропетровській області

Добавить комментарий