На Дніпропетровщині тютюнова компанія підробляла сигарети (Фото)

Правоохоронці Дніпропетровської області викрили тютюнову компанію, яка займалась незаконним виготовленням продукції з підробленими марками акцизного податку та контрабандою.

Встановлено, що посадові особи тютюнової компанії виготовляли та збували контрафактну тютюнову продукцію з підробленими марками акцизного податку європейського зразка. Сировина для виготовлення цигарок незаконно імпортувалась як з країн Європейського Союзу, так і країн Азії.

«Під час проведення санкціонованих обшуків у підпільних цехах, один з яких знаходиться на території колишнього заводу у місті Жовті Води, та складських приміщеннях правоохоронними органами виявлено та вилучено чотири виробничі лінії для виготовлення фальсифікованих тютюнових виробів, близько 144000 марок акцизного податку з ознаками підроблення, апарат для облаштування марок акцизу, близько 5 000 000 пачок тютюнових виробів з марками акцизного податку з ознаками підробки та сировину для виробництва тютюнових виробів. Потужність виробництва дозволяла виготовляти до 3 мільйонів пачок тютюнових виробів щотижня. За попередніми даними організатори незаконної діяльності отримували до 3 мільйонів доларів США прибутку щомісяця», — йдеться у повідомленні прокуратури Дніпропетровської області.

Досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочину особи.