На Дніпропетровщині в прямому ефірі обирають перевізників на 10 маршрутів

10 підприємств-претендентів на 10 маршрутів – в ОДА пройшов перший етап конкурсу перевізників. В прямому ефірі комісія відкрила конверти із документами від учасників конкурсу. Двоє з них подали не всі папери. Протягом трьох тижнів комісія перевірятиме документи більш детально. Переможців оголосять у травні.

На Дніпропетровщині проходить конкурс перевізників на 10 приміських та міжміських маршрутів. Документи на участь у ньому подали 10 підприємств-перевізників. Деякі з них готові обслуговувати одразу кілька маршрутів. Загалом отримано 15 заявок.
«Наша мета – забезпечити якість пасажирських перевезень. Підприємства-перевізники мають гарантувати пасажирам безпеку та комфорт. Конкурс проводимо відкрито. Кожен може слідкувати за перебігом подій на сайті облдержадміністрації та в YouTube», — наголосив очільник облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Конкурс проходить в два етапи. Сьогодні відбувся перший – відкриття конвертів з документами від учасників. Конкурсна комісія, до якої входять представники облдержадміністрації та громадських організацій, прийняла папери. Два претенденти надали не всі документи.
«До 1 травня конкурсна комісія відвідає підприємства-учасники, поспілкується з водіями, огляне автобуси. Усі отримані від автопідприємств документи відправимо до податкової, сервісного центру МВС, поліції. Це дозволить переконатись у достовірності наданої інформації», — зазначив заступник начальника управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Станіслав Робота.
Результати конкурсу оголосить 5 травня.

Добавить комментарий