На Дніпропетровщині відкрили краєзнавчий музей

На Дніпропетровщині у суботу відзначили День села у Юр’ївці Царичанської громади. У цей день для юр’ївчан відбулася знакова подія — своїми зусиллями мешканці села створили історико-краєзнавчий музей. Розповідає Еxo.in.ua.

Там висвітлені уся історія, діяльність, життя, творчість жителів Юр’ївки і навколишніх сіл. Особливо вражають світлини тодішнього колгоспу, його трударів. Багата фотоекспозиція вийшла: від старини до сучасності. У цей день експонати музею оглянули як місцеві жителі, так і гості сільського заходу. Ідею створення такого музею подали місцеві вчителі, які працювали в школі. Вони привнесли великий вклад у те, щоб запрацював музей. Збирали експонати по всій окрузі. Одна місцева жителька, яка відвідала музей, впізнала на старій світлині свою маму-колгоспницю і зазначила, як тоді важко працювали селяни. За зібране відро кукурудзи на полі платили одну копійку.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Приміщення музею – всього одна невелика кімната, але вона облаштована ентузіастами старанно, дбайливо, з любов’ю і смаком.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!