На Дніпропетровщині відкрили виставку незвичайних історичних фото

Виставка незвичайних історичних фото була презентована у будівлі адміністрації центрального парку Кам’янського. Кожен охочий міг прийти та доторкнутися до сторінок історії міста – починаючи з дореволюційних часів і до сьогодення. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Виставка отримала назву «Дух минулої епохи». Тут зібрано близько двохсот фото з приватних колекцій. Влаштувати виставку запропонувала заступник директора централізованої бібліотечної системи міста Тетяна Герасюта. Переважна більшість знімків надана Олександром Слоневським – відомим місцевим краєзнавцем, автором багатьох публікацій і книг з історії Кам’янського.

Також до експозиції увійшли знімки із зібрання журналіста і краєзнавця Віктора Куленка. Основна мета виставки – аби глядач побачив різні періоди історії нашого міста через людей на фото.

Саме з таких фотоархівів і складається «Дух минулої епохи». На заході прозвучала теза про те, що колись, можливо, подібна виставка проходитиме вже за участю фото нашого покоління. А поки у нас є унікальна можливість побачити, які люди жили у Кам’янському протягом останньої сотні років.