На Дніпропетровщині визначили лідерів та аутсайдерів по роботі у Prozorro

На Дніпропетровщині підбили підсумки роботи у системі електронних закупівель Prozorro. Хто з міст та районів улітку відпочивав, а хто активно працював – обговорили на колегії в Дніпропетровській облдержадміністрації. Такі зустрічі тут вже традиційні. На них керівники територій звітують про виконану роботу, аналізують помилки. За підсумками колегій злісні порушники отримують догани.

«Прикладом роботи у Prozorro для міст та районів нині є Дніпропетровська ОДА. Майже за рік роботи провели 7,7 тисячі закупівель, заощадили близько 53 мільйонів гривень, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Для порівняння – усі міста та райони області разом провели близько 8,8 тисячі торгів та зекономили понад 44 мільйони гривень».

За підсумками літа лідерами з електронних закупівель на Дніпропетровщині є Юр’ївська, Новомосковська та Покровська райдержадміністрації, а також міськради Павлограду, Тернівки, Покрова. У них найбільша кількість зареєстрованих та успішно завершених лотів.

Пасуть задніх Магдалинівська, Широківська та Криворізька райдержадміністрації, а також Криворізька, Вільногірська та Кам’янська міськради. Вони проводять у Prozorro замало торгів, тому найменше заощаджують.

«Усі торги контролюються Дніпропетровською ОДА. Для цього організовано систему моніторингу електронних закупівель. Керівники міст та районів мають розуміти, що відповідальні за кожну бюджетну копійку», – наголосив під час колегії перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Дніпропетровщина перейшла на електронні закупівлі в системі Prozorro у серпні 2015-го. За цей час область заощадила більше 212 мільйонів державних коштів, стала першою в країні за якістю електронних закупівель і увійшла до трійки лідерів за кількістю проведених торгів.

З 1 серпня усі публічні закупівлі в Україні здійснюються виключно через Prozorro. Це передбачено Законом «Про публічні закупівлі».

Добавить комментарий