На Дніпропетровщині вперше пройшов обласний дитячий фестиваль мультфільмів

54 стрічки від юних мультиплікаторів області. На Дніпропетровщині вперше пройшов дитячо-юнацький фестиваль анімаційних фільмів «Цікава Ляля». Свої роботи там представили понад 200 учасників. Переможці отримали дипломи та пам’ятні подарунки. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вперше провели в області фестиваль анімаційних фільмів. Свої власні мультфільми діти створювали самі – вигадували сюжети, писали сценарії, монтували та озвучували, –  розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. – Загалом до оргкомітету надіслали 62 роботи, з яких до конкурсного перегляду відібрали 54. Було дуже важко визначити переможців, адже усі учасники надзвичайно талановиті та креативні».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У фіналі журі обрало 17 переможців. Їх визначили у 9 номінаціях: комп’ютерна, предметна, перекладна та мальована анімація, кращий сценарій анімаційного фільму та краща режисерська робота, кращий анімаційний фільм національно-патріотичної тематики, кращий персонаж, краще художньо-естетичне рішення.

У фесті взяли участь вихованці 24 студій Дніпра, Кам’янського, Тернівки, Кривого Рогу, Нікополя та Новомосковського району.

Фестиваль «Цікава Ляля» організували Дніпропетровська облдержадміністрація та кіноцентр «Веснянка».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!