На Дніпропетровщині встановлять екологічне енергоустаткування

ДТЕК Дніпровські електромережі системно реалізовує програму із заміни масляних вимикачів екологічними вакуумними. В цьому році компанія інвестує 16,6 млн грн в установку 16 сучасних вакуумних вимикачів. Їх встановлять на підстанціях «Лихівка» і «Нафтопровід». Це допоможе забезпечити більш надійним електропостачанням клієнтів в П’ятихатському, Криворізькому та Широківському районах.

Як надійна та відповідальна компанія, ДТЕК Дніпровські електромережі піклується про екологію і направляє інвестиції на сталий розвиток регіону. Так, компанія поступово виводить з експлуатації застарілі великогабаритні масляні вимикачі. Замість них фахівці компанії встановлюють сучасні вакуумні. Вони більш довговічні і надійні, не містять нафтопродуктів та інших небезпечних речовин та «дружні» до навколишнього середовища.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Всього за останні кілька років ДТЕК Дніпровські електромережі замінив на вакуумні вже 5572 масляних вимикача, це близько 73% їх загальної кількості. Повністю відмовитися від масляних вимикачів в компанії планують до 2030 року», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Провести заміну старого обладнання на нове, більш екологічне та технічно надійне, можливо і більш швидкими темпами. Для цього необхідне збільшення інвестицій в модернізацію обладнання, обсяг яких визначає та погоджує Нацрегулятор НКРЕКУ.

Екологічно безпечне обладнання вже найближчим часом планують встановити на двох великих підстанціях Криворізьких високовольтних електричних мереж – «Лихівка-150» і «Нафтопровід -150». Перша живить П’ятихатський район та Вільногірський ГЗК. Друга – жителів і підприємства Криворізького та Широківського районів, в тому числі – Інгулецький ГЗК. Нові вакуумні вимикачі компактні і не містять шкідливих речовин.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!