На Дніпропетровщині всю ніч розшукували дитину

У Верхньодніпровському районі після 12 годин нічних пошуків вдалося розшукати семирічного хлопчика. Усю ніч тривали пошуки дитини, яка ввечері пішла з будинку бабусі та дідуся в смт. Новомиколаївка Верхньодніпровського району. На щастя, на ранок хлопчика розшукали живим та здоровим. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 21 травня близько 7-ї вечора. До пошуків хлопчика залучили всіх співробітників Верхньодніпровського відділення поліції, зокрема працівників карного розшуку, слідства, ювенальної превенції та дільничних. До обстеження території долучилися і кінолог зі службовим собакою Пако. Також були задіяні технічні засоби — квадрокоптер і тепловізор.

Частина працівників поліції почали подворовий обхід селища, розпитували односельчан, сусідів. Також поліцейські оглянули закинуті будинки та двори. Інші співробітники почали прочісувати прилеглу до селища територію – лісополоси, поля та ставки.

Як виявилось, на період карантину хлопчик мешкав у бабусі з дідусем. Ввечері він вирішив повернутися додому та вийшов на дорогу до м. Кам’янське. Вранці на трасі його помітили місцеві жителі, які привезли переляканого мандрівника до будинку бабусі й дідуся. Зараз з дитиною та її батьками працюють поліцейські.