На Дніпропетровщині ремонтують лікарні

На Дніпропетровщині завершили капітальний ремонт інфекційного відділення Кам`янської міської лікарні №7. Оновили усе – від покрівлі до підлоги. Найближчим часом там встановлять необхідне медичне обладнання і зможуть приймати пацієнтів. Повідомляють у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Сьома міська лікарня Кам`янського – одна з госпітальних баз області. Вона готова приймати найтяжчих пацієнтів з коронавірусною хворобою. Відтепер має сучасне інфекційне відділення.

В оновленому відділені облаштували 30 сучасних кімнат-боксів. У кожній палаті по два ліжка, санвузол з теплою водою. Для подачі їжі передбачене спеціальне віконечко. Аби зменшити контакти між пацієнтом і працівниками лікарні. За потреби, розповіли у лікарні, кількість ліжок можна буде збільшити до 70-80.

Декілька років будівля стояла занедбана. Тепер там зможуть лікувати не тільки коронавірус, а й інші інфекційні хвороби.

Нині у лікарні жодного хворого COVID-19. Дев’ятьох пацієнтів, які були, вилікували та виписали. Врятували навіть чоловіка з ускладненнями від коронавірусу. Була загроза ампутації верхньої кінцівки через тромбоемболію. Руку вдалося зберегти.