На Дніпропетровщині вже відремонтовано 20% доріг

2,8 мільйонів квадратних метрів комунальних доріг відремонтують цьогоріч на Дніпропетровщині. На це виділили 1,5 мільярди гривен з бюджетів регіону усіх рівнів. Наразі завершено 20% дорожніх ремонтів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Цьогоріч Дніпропетровщина розпочала дорожні роботи ще з квітня. Наразі вже зроблено 20% запланованого. Все завдяки вчасно ухваленому обласному бюджету. Його Дніпропетровська область прийняла найпершою в Україні, ще в грудні 2015-го.
«Наприкінці червня у 2015-му в області лише починали видавати аванси підрядникам. Реально ремонт доріг тоді розпочався в середині липня. Цьогоріч ми кардинально змінили ситуацію й за термінами й за підходом. Гроші виділили раніше – роботи розпочали вчасно. Сили та кошти спрямували на капітальний ремонт доріг. Наша принципова позиція — дорогу потрібно ремонтувати так, щоб 5 років до неї не повертатися», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Дніпропетровська ОДА капітально відремонтує 150 комунальних доріг у різних містах та районах області. На це з обласного бюджету виділено 400 мільйонів гривень.
Коштом обласного бюджету вже капітально відремонтовано 8 доріг. Роботи ще 15-ох тривають. ОДА зобов’язала підрядників щоденно звітувати про виконану роботу. Всі фотозвіти від підрядників публікуються на сайті облдержадміністрації.

Добавить комментарий