На Дніпропетровщині юні поети написали книгу

Побачив світ четвертий збірник творчих та методичних матеріалів серії «Досвід роботи літературних студій Дніпропетровщини». Книгу укладено з творів вихованців гуртків Будинку творчості Покрова «Юні журналісти» та  літературної творчості «Жайворонок».

Дві унікальні збірки — «Собори наших душ» та «На крилах» підготовлено за ініціативи й підтримки департаменту освіти й науки ОДА та обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка».

До кожної увійшли твори вихованців члена Національної спілки журналістів, керівника Будинку творчості Лариси Коваленко, причому «На крилах» побудовано виключно на роботах талановитої юні Покрова.

Цьогорічне видання присвячено 25-й річниці Незалежності України, тож діти мали можливість відкрити свої мрії та сподівання, роздумувати про історію своєї країни, свою роль у її житті та майбутньому.

Збірка стали своєрідним творчим підсумком за останні шість років, на її сторінках можна ознайомитися з творами 25 вихованців Будинку творчості. Цими днями збірки, які будуть передані в усі бібліотечні мережі області, покровчани могли не лише побачити, але й познайомитися з авторами на презентації видання «На крилах». Під час заходу юні поети й прозаїки ділилися думками, планами. Автори залишили автографи на подарованих примірниках.

Оксана Сізова

Добавить комментарий