На Дніпропетровщині загинуло двоє чоловіків (Фото)

12-го липня о 12:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в штучній водоймі у Краснопіллі Чечелівського району Дніпра знаходиться тіло потонулої людини. На місце виклику було направлено водолазно-рятувальну групу. Повідомляють в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце, рятувальники за допомогою спеціального водолазного обладнання обстежили дно. На відстані чотирьох метрів від берега та на глибині 2 метри виявили у воді чоловіка 1989 року народження без ознак життя. Тіло передано поліції.

Цього ж дня, о 14:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу вул. Кубанська Амур-Нижньодніпровського району чоловік пішов купатися, пірнув і зник.

За допомогою спеціального водолазного обладнання співробітники Служби порятунку обстежили 150 м. кв. дна річки. На відстані 15 м від берегу і глибині 4 м виявлено тіло чоловіка 1969 року народження. «Шановні громадяни! Не купайтесь у незнайомих та не обладнаних для цього місцях, не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння, не запливайте далеко від берега та контролюйте розваги дітей на воді», — звертаються рятувальники.