На Дніпропетровщині записують диск з піснями, народженими в АТО

Тільки-но відгримів фестиваль атошних пісень, а талановиті хлопці разом з ОДА вже готують для слухачів новий сюрприз. Бійці записують диск з двома десятками композицій, які звучали на гала-концерті фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Його зможе отримати кожен бажаючий. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Нещодавно на Дніпропетровщині пройшов перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО. На гала-концерт з’їхалися талановиті бійці та волонтери зі всіх куточків країни. Співали про дружбу, любов, побратимів та Батьківщину. Проникливі пісні сподобалися тисячам українців. Щоб вони могли у будь-який час послухати улюблені композиції, ми випустимо диск», — розповів очільник області Валентин Резніченко.

Над диском бійці АТО працюють як професійні співаки. Свої пісні вони записують в студії звукозапису гурту Tarantinos. Хлопці з цього гурту брали участь у фестивалі та зголосилися допомогти у створенні диску. На диску будуть всі двадцять композицій, які звучали на гала-концерті фестивалю. Бажаючим отримати запис потрібно заповнити анкету за посиланням. Це необхідно аби підрахувати, скільки екземплярів диску потрібно випустити.

Перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО, ініціювали бійці АТО і волонтери. Дніпропетровська ОДА — підтримала ідею. Виступити на великій сцені запросили бійців і військових волонтерів з усієї країни. Для гала-концерту з понад 50 заявок відібрали 20 кращих композицій. Послухати їх прийшли 1,5 тисячі людей. Фестиваль планують проводити щороку.

Добавить комментарий