На Дніпропетровщині започаткували новий фестиваль (Фото)

Вчора у Кам’янському вперше відбувся міський фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України». Мета фестивалю – виявлення  та розкриття талановитих виконавців у жанрі вокального мистецтва, збагачення духовного світу, естетичного розвитку  та виховання творчої молоді, стимулювання творчого росту митців у системі формування сучасної української музичної культури, популяризації та підтримки української пісні. зазначають у прес-службі міськради.

До участі у конкурсі було подано 21 заявку від 12 вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста. Конкурсанти демонстрували свої вокальні здібності у трьох номінаціях: сучасна популярна естрадна пісня, народна пісня та авторська пісня.

Організатори зазначають:  молодь Кам’янського дуже талановита, багато хто пише власні пісні, і пише їх рідною українською мовою.

За рішенням суддів,  у номінації «Сучасна популярна естрадна пісня» ІІІ місце посів Назар Євич – студент Дніпровського державного технічного університету; ІІ місце у Аліни Адаменко – студентки технологічного коледжу ДДТУ, І місце посіла Марина Кушнір – студентка Кам’янського медичного коледжу.

У номінації «Народна пісня» ІІІ місце у Вікторії Кондратьєвої – студентки комерційного технікуму ДДТУ, ІІ місце посів Олександр Малий – студент Кам’янського державного енергетичного технікуму, перемогу здобула Анастасія Бербенчук – студентка коледжу фізичного виховання.

У номінації «Авторська пісня» переміг Данііл Калачнік – студент Придніпровського державного металургійного коледжу.

Організатори конкурсу сподіваються, що фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України» відтепер стане традиційним у Кам’янському.