На Дніпропетровщині запустили новий автобусний маршрут (Фото)

13 січня у Слобожанському почав свою роботу автобусний маршрут №1. На численні прохання жителів, новий автобусний маршрут з’єднує ж/м Молодіжний, вулицю 8 Марта, ТРЦ «Караван» та Слобожанську лікарню Слобожанської селищної ради(ЦРЛ). Про це повідомляє сайт «Підгородне Новини» з посиланням на сайт Слобожанської громади.

 

Перші пасажири вже оцінили переваги нового маршруту, дякуючи за поїздку та звернувши увагу, як швидко і зручно вони дісталися до своїх робочих місць та у справах.

Відзначимо, що рух автобусів буде починатися о 7:00, а закінчуватися – о 20:00. Передбачається, що інтервал між автобусами на маршруті становитиме 1 годину. Автобус курсуватиме з вулиці 8 Марта до житлового масиву Молодіжний, м’ясокомбінату «Ювілейний», через ТРЦ «Караван» до Слобожанської лікарні Слобожанської селищної ради. А потім назад до вулиці 8 Марта.

Проїзд на новому маршруті, як і в інших муніципальних автобусах, коштує 8 гривень. Запрошуємо жителів та гостей смт Слобожанського скористатися новим маршрутом задля налагодження свого графіку роботи та відпочинку. Зауваження та пропозиції щодо поліпшення маршрутних перевезень надсилайте до відділу ЖКГ у зручний для вас спосіб: тел. (056)719-91-50, еmail: gkh@slobozhanska-gromada.gov.ua