На Дніпропетровщині затримали псевдоінкасаторів

Подія сталася в м. Апостолове. До відділення служби доставки на автомобілі без спеціального обладнання з донецькими номерами під’їхали чотири чоловіка із зброєю без форменого одягу. Про це повідомляють в ГУ НП в Дніпропетровській області.

Один з чоловіків відрекомендувався співробітником банку, але не надав відповідних документів чи посвідчення, після чого невідомі намагались здійснити інкасацію. Працівники пошти їм відмовили та зателефонували до поліції, бо у них виникли сумніви стосовно інкасаторів. Отримавши виклик, поліцейські миттєво виїхали на місце, але автомобіль з ймовірними інкасаторами виїхав з м. Апостолове в сторону м. Нікополя.

Вже через 30 хвилин на території м. Нікополя поліцейським вдалося затримати автомобіль з чоловіками. Наразі проводиться перевірка — встановлюються затримані особи та з’ясовуються всі обставини події. Вже відомо, що крім представника банку, в автомобілі знаходились співробітники охоронної фірми. В ході огляду автомобіля вилучено 2 пістолети без документів.

Спільними діями поліції з місцевою прокуратурою дії останніх кваліфіковано за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю).

Добавить комментарий