На Дніпропетровщині жорстоко побили хлопця: поліція оприлюднила подробиці (Фото)

Дніпропетровщиною декілька днів поспіль шириться новина: група підлітків третього вересня жорстоко побила хлопця у Кам’янському. Спочатку цю інформацію повідомила мама постраждалого хлопця у Facebook Марія Вєтрова. «Вчора за наведенням двох дівчаток, які в минулому «зустрічалися» з Артемом, і одного хлопчика, нібито «сина помічника депутата» і «друга» Артема, банді підлітків був зданий мій син. За його словами, за ним полювали, кілька разів уже не вийшло його побити, але вчора таки вдалося», — цитує жінку ТСН.

За її словами, хлопця били двоє осіб, у той час як навколо стояли близько 20 друзів і знайомих.

Сьогодні Кам’янський відділ поліції офіційно повідомив, що за фактом спричинення тілесних ушкоджень 17-річному хлопцю поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального Кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).

«На даний час поліція встановила п’ятьох учасників конфлікту. Ними виявилися неповнолітні, віком від 13 до 15 років. Наразі встановлюються інші учасники та всі обставини події. Досудове розслідування по кримінальному провадженню триває», йдеться у повідомленні.