На Дніпропетровщині злісні боржники можуть залишитися без газу

У Дніпропетровській області понад 39% побутових клієнтів невчасно сплачують за спожитий газ. Загальна сума боргових зобов’язань вже перевищила 617 млн грн.

Найбільші суми винні домогосподарства у Дніпрі – понад 142 млн грн боргу, Кривому Розі – майже 72 млн грн та Кам’янському – 56 млн грн. У інших містах ситуація з боргами склалася таким чином:

  • Павлоград – понад 10 млн грн;
  • Нікополь – більш ніж 23 млн грн;
  • Новомосковськ – майже 13 млн грн;
  • Покров – понад 6 млн грн;
  • Марганець — більш ніж 10 млн грн;
  • Жовті Води – майже 4 млн грн.

Це побутові  клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Заборона на відключення населення через заборгованість за комунальні послуги діє лише у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки та протягом 30 днів після його скасування. Тому у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» закликають побутових споживачів перевірити стан особових рахунків та сплатити за використаний газ.

«Розраховуватися за блакитне паливо потрібно вчасно – щомісяця до 25 числа. Інакше на злісних боржників, які нехтують своїми зобов’язаннями та ігнорують діалог з газовиками, чекають невтішні перспективи. Якщо все ж заборгованість виникла і споживач не має можливості погасити її відразу – виходом стане договір реструктуризації. У минулому році такою можливістю скористалися понад 450 домогосподарств», – зазначила Ганна Сурівка, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»

За її словами, період розтермінування оплат для реструктуризації визначається індивідуально, залежно від суми боргу та сукупного доходу клієнта.