На Дніпропетровщині злісні боржники можуть залишитися без газу

У Дніпропетровській області понад 39% побутових клієнтів невчасно сплачують за спожитий газ. Загальна сума боргових зобов’язань вже перевищила 617 млн грн.

Найбільші суми винні домогосподарства у Дніпрі – понад 142 млн грн боргу, Кривому Розі – майже 72 млн грн та Кам’янському – 56 млн грн. У інших містах ситуація з боргами склалася таким чином:

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !
  • Павлоград – понад 10 млн грн;
  • Нікополь – більш ніж 23 млн грн;
  • Новомосковськ – майже 13 млн грн;
  • Покров – понад 6 млн грн;
  • Марганець – більш ніж 10 млн грн;
  • Жовті Води – майже 4 млн грн.

Це побутові  клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Заборона на відключення населення через заборгованість за комунальні послуги діє лише у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки та протягом 30 днів після його скасування. Тому у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» закликають побутових споживачів перевірити стан особових рахунків та сплатити за використаний газ.

«Розраховуватися за блакитне паливо потрібно вчасно – щомісяця до 25 числа. Інакше на злісних боржників, які нехтують своїми зобов’язаннями та ігнорують діалог з газовиками, чекають невтішні перспективи. Якщо все ж заборгованість виникла і споживач не має можливості погасити її відразу – виходом стане договір реструктуризації. У минулому році такою можливістю скористалися понад 450 домогосподарств», – зазначила Ганна Сурівка, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»

За її словами, період розтермінування оплат для реструктуризації визначається індивідуально, залежно від суми боргу та сукупного доходу клієнта.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!