На Дніпропетровщині знищують зелені насадження (Фото)

За фактом незаконної порубки дерев Юр’ївським відділенням поліції розпочато кримінальне провадження. Подія сталась 1 серпня в лісосмузі між селами Новогригорівка та Івано-Межерицьке Юр’ївського району. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Дільничний офіцер громади Юр’ївського відділення поліції здійснював об’їзд території. Почувши звук бензопили з боку лісосмуги поліцейський рушив до нього. Прибувши на місце звідки лунав звук, правоохоронець виявив групу чоловіків, які за допомогою бензопил здійснювали порубку зелених насаджень. Жодних відповідних документів на свою діяльність чоловіки не надали.

Для фіксування правопорушення на місце події прибула слідчо-оперативна група Юр’ївського відділення поліції. Особи чоловіків встановлено та доставлено до відділення поліції для встановлення всіх обставин правопорушення.

Правоохоронці  вилучили бензопили, каністри з пальним та заготовлену для транспортування деревину.  Розпочато кримінальне провадження з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України, тобто незаконна порубка лісу. Триває слідство,  встановлюється сума збитків, нанесених в ході незаконної порубки дерев. Ступінь вини чоловіків визначить суд