На Дніпропетровщині з’явився сучасний парк (Фото)

Сучасна зона відпочинку з альтанками, ігровими та спортивними майданчиками, велодоріжками й унікальною для області системою відеоспостереження — у Кривому Розі реконструювали парк ім. Федора Мершавцева. На сьогодні об’єкт вже завершений та готується до передачі у комунальну власність міста. Повідомляють у ДніпроОДА.

Парк ім. Федора Мершавцева — це справжня пам’ятка садово-паркового мистецтва, яка тепер сучасна та багатофункціональна.

Через усю територію парку проклали пішохідні доріжки, облаштували сім дерев’яних спусків до води. Встановили понад сотню лавок, арт та фотозони. Для тихого комфортного відпочинку – 23 альтанки.

Парк має спортивний та дитячий майданчики. Вони пристосовані для людей з інвалідністю. На території є фонтанчики для пиття з системою фільтрації води. Окремо облаштували місця для вигулу тварин та автостоянку.

«У парку працює система відеоспостереження, аналогів якій в області немає. Встановлені 76 звичайних камер і чотири роботизовані, які здатні розпізнавати номери автомобілів. Кімната охоронців – з великими моніторами. Зона відпочинку обладнана системою оповіщення. Можна увімкнути музику або зробити оголошення по гучномовцю. На об’єкті облаштована кімната матері та дитини. Там – сучасний санвузол, тепла підлога, пеленальний столик, сенсорні крани».

Територію парку озеленили газонами та квітниками, висадили понад тисячу дерев. Проєкт реалізували за рахунок державного та обласного бюджетів.