На Дніпропетровщину з’їдуться лялькарі зі всієї України

Лялькові вистави для дорослих на Дніпропетровщині показуватимуть театри Харкова, Києва та Дніпра. 4 спектаклі можна буде переглянути під час першого в Україні фестивалю лялькових театрів. Відкриття 29 листопада о 19.00. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

З 29 листопада по 2 грудня на Дніпропетровщину з’їдуться лялькарі зі всієї України. У регіоні пройде перший в Україні фестиваль лялькових театрів. Продемонструють вистави для дорослих.

«Лялькових театрів в Україні досить багато. Всі вони в основному дитячого репертуару. Ми ж хочемо показати в першу чергу спектаклі для дорослих», — наголосив головний режисер театру ляльок у Дніпрі Михайло Овсяніков.

Відкриє фестиваль 29 жовтня о 19.00 вистава харківського театру «Одруження» за В. Гоголем. Це історія про одруження, розрахунок, сватання та інші передвесільні перипетії. Все по дорослому. Приємні враження та роздуми про вічне гарантовані.

Переглянути під час фестивалю також можна «Вишневий сад» Чехова та виставу за мотивами роману сучасного автора Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар та Рожева Пані».

Фестиваль проходитиме в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 5. Телефон: 056-778-55-55.

Добавить комментарий