На Дніпропетровщині вперше зафільмували бобра європейського

На Дніпропетровщині у Дніпровсько-Орільському заповіднику вперше зафільмували бобра європейського. Інформацією та відео поділилися на фейсбук-сторінці заповідника.

«Протягом десятиліть науковці та інспектори з охорони природно-заповідного фонду проводили фотофіксацію нір, запасів їжі, відбитків лап, з 2023 року – хатки, фіксували місця зустрічей. А от в 2025 році під час рейдових заходів вдалося ще й зафільмувати!», – розповіли спеціалісти.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Бобер європейський є одним із видів-екосистемних інженерів, адже його діяльність змінює навколишнє середовище та створює сприятливі умови для існування багатьох видів. Цей вид має важливе значення для гідрологічного режиму та навіть глобальних біогеохімічних процесів.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *