На Дніпропетровщині затримано працівників банку

На Дніпропетровщині поліцейські викрили організовану групу, які привласнили понад 60 млн грн за фіктивними банківськими депозитами. Працівники комерційного банку налагодили схему з привласнення коштів фінансової установи. Організатору – колишньому керівнику відділення банку та співучасникам – двом працівницям фінустанови, оголошені підозри.

Правоохоронцями встановлено, що упродовж 2020-2021 років на той час начальник одного з відділень комерційного банку організував схему з привласнення коштів громадян. Як спільників залучив колегу та касира відділення.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Відповідно до плану, члени групи пропонували громадянам укласти депозитні договори із завищеною відсотковою ставкою. Хоча розмір такої ставки банк не пропонував. Організатор та його спільники допомагали оформити пакет необхідних документів. Отримані від клієнтів гроші на депозитні рахунки не перераховувались.

З метою прикриття фінансових махінацій фігуранти від імені вкладників через деякий час подавали заявки про закриття депозитів та проведення розрахунків відповідно до договорів. Отримані в такий спосіб гроші розподілялися між всіма учасниками шахрайської схеми.

У ході досудового розслідування встановлено, що учасниками організованої групи скоїли 114 епізодів заволодіння коштами на понад 60 млн грн.

Поліцейські провели ряд обшуків у спільників та вилучили автомобіль, банківські документи, чорнові записи.

Організатору – екскерівнику відділення банку та двом учасницям – працівниці та касиру фінустанови, слідчі повідомили підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1 та 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Наразі двом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Фігурантам може загрожувати до 8 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!