На дорогах Дніпропетровщини буде більше радарів (Фото)

Одне з найпоширеніших правопорушень на дорогах Дніпропетровської області, що призводить до ДТП, — це перевищення швидкості. Екіпаж патрульних Дніпропетровщини фіксують перевищення швидкості водіями на території міста, зокрема на Набережній. Саме тут стаються багато аварій внаслідок недотримання водіями швидкісного режиму у 50 км на годину. І, на жаль, іноді це призводить до трагічних наслідків. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

За словами патрульного Артура Патретного, найчастіше водії перевищують швидкість у вихідні дні, коли на Набережній не такий великий транспортний потік.

Також дніпровські патрульні з лютого цього року використовують прилади для вимірювання швидкості TruCam на дорогах загальнодержавного значення. Зокрема, на відрізку автодороги М04 Знамянка – Луганськ — Ізварине, М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта.

З 13 травня контроль швидкісного режиму відбувається на Полтавському шосе, на відрізку автодороги Н-11 Дніпро — Миколаїв та у Кривому Розі на вулиці Січеславській та проспекті Миру. Загалом в роботі задіяло 7 приладів для вимірювання швидкості.

Нагадуємо про відповідальність за цей вид правопорушення: перевищення більш як на 20 км/год — штраф 255 гривень; перевищення більш як на 50 км/год — штраф 510 гривень.