Як у Кривому Розі жінку рятували від самогубства (Фото)

Днями у Кривому Розі інспектори здійснювали патрулювання квадрату. В цей час до поліцейського автомобіля підбіг чоловік. Він повідомив, що його дружина має намір вчинити самогубство. Громадянин розповів, що у нього з жінкою стався конфлікт, після чого вона поїхала на дачу, де прийняла велику кількість снодійного. Зазначають у  прес-службі поліції.

19665211_1384124148349575_7321754558055808960_n

Через деякий час чоловікові зателефонували сусіди та сказали, що його дружина лежить непритомна у будинку. Містянин поїхав на дачу і викликав медиків. Не дочекавшись швидкої, чоловік побіг шукати підмогу, аби врятувати дружину. Охоронці порядку посадили громадянина до службового авто та вирушили до місця, де знаходилася жінка. Коли поліцейські побачили містянку, то спробували їй надати першу медичну допомогу, але усе було марним. Інспектори помістили непритомну громадянку до автомобіля, аби не втрачати час. По дорозі до лікарні патрульні привели жінку до тями.

Вже у медичному закладі № 11 громадянці надали кваліфіковану допомогу і її життю більше нічого не загрожувало. Після того, як стан жінки покращився, чоловік звернувся на лінію «102» та залишив подяку патрульним за допомогу.