На дорогах взимку снігу не буде – місто придбало рекордну кількість спецтехніки

Вперше за останні 20 років комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» придбало 21 одиницю спеціальної техніки, яка працюватиме в осінньо-зимовий період. Про це повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

«Для закупівлі вищезазначеної техніки, а також для п’яти одиниць навісного обладнання міська рада виділила 38 мільйонів гривень. Цього року  воно було закуплене вперше. Ця техніка прибиратиме тротуари, пішохідні доріжки, у тому числі біля житлових будинків», — зазначив Анатолій Крупський.

Окрім того, на минулій сесії міськради було додатково виділено п’ять мільйонів гривень на закупівлю солі для посипки доріг, хоча її залишки збереглися і з минулої зими. Наразі піщано-соляна суміш для міських автошляхів заготовлена на 70%.

За словами заступника міського голови, на сьогодні майже вся техніка підготовлена до роботи на дорогах взимку. Додаткова кількість техніки дозволить максимально ефективно очищати дороги від снігу. Загалом для утримання міських доріг взимку буде задіяно понад 100 одиниць техніки, у тому числі і техніка 11 приватних підприємств.

Добавить комментарий