На главном проспекте Днепра появились новые остановки (фото)

В Днепре, на проспекте Яворницкого установили 5 новых павильонов ожидания общественного транспорта. Новые остановки отличает современный дизайн и отсутствие становящихся традиционными киосков с сигаретами и напитками. Об этом сообщает «Городской сайт» со ссылкой на группу Фейсбука Urban Dnipro.

Новые павильоны смонтировали на следующих остановках:

Проспект Яворницкого,

Улица Сергея Ефремова,

Улица Гоголя,

ЦУМ,

Площадь Героев Майдана.

О новых остановках в группе пишут:

«На щастя, міська влада усвідомила, що кіоски на зупинках в середмісті — це зло та шкідництво, тому вже встановлені кіоски демонтувала, а нові павійльони встановлюються без них.

Також якщо раніше стінки конструкції заклеювалися непрозорою плівкою, то зараз вони абсолютно прозорі. Це робить павільйон візуально чистішим — крізь нього проглядається вулиця, її архітектура та люди. Тобто він не захаращує собою простір. Згодом на зупинках з’явиться необхідна навігація — вона наразі в активній розробці.

Всі павільйони типові: мають однакову конструкцію, розміри та колір. Це робить їх впізнаваними на вулицях міста.

Вони оснащені місцями для сидіння, стовпчиками, тактильною плиткою, місцями для реклами та, що дуже важливо, непрозорим дахом, який захищає від дощу та сонця.

Є питання щодо відповідності зупинок нормам ДБН: жодна не має необхідної висоти платформи; деякі не мають достатньої довжини посадкового майданчика та пандусів для людей з інвалідністю. Ці проблеми типові для Дніпра і, на жаль, поки що ніяк не вирішуються.

Загалом, відчувається прогрес за ці три роки, упродовж яких місто почало масово встановлювати нові павільйони на зупинках. Претензій з кожним роком стає все менше, тому є надія, що за кілька років в Дніпрі з’являться зразкові зупинки громадського транспорту».

В комментариях новости горожане отмечают позитивность такого шага и подсказывают адреса, по которым давно пора заменить пришедшие в негодность или фактически уничтоженные павильоны.

Автор: Подготовил Константин Шруб. Фото Urban Dnipro.