На Криворіжжі знімають обмеження щодо водопостачання

У Кривому Розі знімаються всі обмеження щодо водопостачання. Включно з довколишніми селами, які під’єднані до міста. Включно з промисловістю та автомийками. Про це повідомив керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Міська забудова, і багатоповерхівки, і приватний сектор переводилися на “автомат” з ручного керування весь минулий тиждень. Система теплопостачання вже на 80% заповнена водою, бо тепло це також вода. Десь 65% – поки що це вода КРЕСу та Макартів, 35% – вода Інгульця. Три водогони з КРЕСу, які збудував Міськводоканал, це те, що реально врятувало місто в останні 2 місяці. Інакше ні води, ні каналізації не було б взагалі. Але КРЕС – це тимчасове рішення. Води там вистачить лише на декілька місяців. Тому завдання цього року повністю перейти на воду Інгульця. Агентство з питань відновлення продовжує будівництво ще трьох водогонів до водосховища “Південне”. Ми вдячні та надаємо всю можливу допомогу», – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також зазначається, що графіків більше немає. Проблеми можливі локальні у разі ремонтних робіт. За мережі відповідає Міськводоканал, за внутрішньобудинкові мережі – ОСББ чи управителі (там поривів теж дуже багато). Після трьох місяців включень/вимкнень і, відповідно, гідроударів система не в ідеальному стані і знадобиться якийсь час для її балансування.

Мешканцям сіл радять звертатися до своїх сільських голів, старост та комунальних підприємств. Місто подачу воді забезпечить.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!