На Марганецькій насосно-фільтрувальній станції встановили нове обладнання

На Марганецькій насосно-фільтрувальній станції змонтували нове обладнання. Воно дозволить скоротити витрати на очищення питної води на чверть, повідомив керівник області Валентин Резніченко.

станция

Воду для майже 55 тис. жителів Марганцю, Томаківки і Томаківського району поставляє Марганецька насосно-фільтрувальна станція, збудована більше 40 років тому. Застаріле обладнання витрачало багато реагентів і не давало потрібного ефекту. Мешканці розповідають, особливо гостро це відчували навесні і влітку під час цвітіння Каховського водосховища, з якого поставляють воду.

станция3

Відтепер насосно-фільтрувальна станція оснащена сучасним обладнанням – водоочисні реагенти подаються автоматизовано відповідно до рівня забруднення води. Це дозволяє якісно фільтрувати воду, істотно заощаджуючи на очищенні води.

станция1

«Цього року Дніпропетровщина активно впроваджувала інноваційні проекти. Ми розробляли мобільні сервіси і веб-сайти, переводили адмінпослуги в електронний вигляд. Однак у людей в районах області інші турботи – в будинках багатьох з них досі немає якісної води. У сучасній і розвиненій області це неприпустимо. Тому в 2015-му ми розпочали масштабну програму з будівництва водоводів і поліпшення якості води», – підкреслив Валентин Резніченко.

станция2

Станція підготовки розчину трикамерна. У першій реагент готують, у другій – дозують, у третій – подають. Обладнання вже налагодили і випробували. Воно буде працювати в автоматичному режимі. Це поліпшить якість питної води і зменшить майже на 25% витрати на реагенти.

Залишити відповідь