В «Укроборонпромі» почали виробництво безпілотників, розроблених студентами

Ще у грудні цього року перші зразки нових безпілотників Spectator, розроблених студентами, надійдуть українським військовим. Про це повідомили у прес-службі «Укроборонпрому», передає zaxid.net.

«Spectator – розроблені студентами Київського політехнічного інституту і вироблені на ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром». БПЛА складаються із наземної станції керування та трьох безпілотних літальних апаратів», – йдеться у повідомленні.

Ці безпілотники набирають максимальну висоту до 2 км, а швидкість – до 120 км/год, тривалість безперервного польоту – до 2 годин.

«Безпілотник не потребує спеціальних вимог до стартової площадки та додаткових пристроїв для зльоту – він може стартувати навіть з руки. Пристрій можна додатково оснастити камерою денного/нічного бачення із 10-кратним зумом, тепловізійною і мультиспектральною камерами, фотокамерою високої роздільної здатності, датчиком радіаційного фону та іншим обладнанням», – зазначено у повідомленні.

Повідомляється, що Spectator здатні розвідувати та моніторити водні й лісові масиви, нафто- і газопроводи, державний кордон, здійснювати аерофотозйомку та здійснюватись у пошуково-рятувальних операціях. Наземна станція БПЛА забезпечує прийом і передачу сигналів на безпілотник на відстані до 30 км.

Фото: ukroboronprom.com.ua

Залишити відповідь