На міжнародному конкурсі у Швеції переміг український стартап

У Стокгольмі з 18 до 20 березня відбувався конкурс стартапів Startup Weekend, перемогу у якому здобула українська команда, пише tsn.ua. Стартап-переможець Udonors було створено для швидкого контакту між донорами та тими, хто їх потребує.

Головною метою сервісу став «розумний» пошук донорів. А в версії для міжнародного ринку його удосконалили використанням сучасних комунікаційних каналів.

«Ми запропонували ідею, щоб боти повністю автоматизували роботу з учасниками проекту. Наприклад, посилали за географічною ознакою персоніфіковані повідомлення про те, що в такий-то день під ваш будинок приїде спеціальний автобус для збору крові, завдання — тільки прийти», — пояснив Краковецький.

Система розумних ботів може автоматично відповідати на запитання учасників проекту, розсилати повідомлення, стежити за медичними показниками донорів, розподіляти між донорами бонуси і подарунки. Допоможуть боти і в популяризації донорства — наприклад, розсилаючи персоніфіковані повідомлення на кшталт: «Ваш друг здав кров».

За словами засновника сервісу, особливих матеріальних винагород у конкурсі команда не отримала. Однак відтепер проект, який сприймали як благодійний, зумів знайти партнерів та модель монетизації проекту.

Добавить комментарий