На одній із вулиць Дніпра розпочався капремонт трамвайних колій (фото)

У Дніпрі розпочався капремонт трамвайних колій на вулиці Руденка. Зрання й до п’ятої вечора задіяні 7 одиниць техніки і 18 працівників. Ця ділянка дуже жвава, адже з трамвайного депо № 3 щодня курсує більш ніж 200 вагонів.

ремонт трамвайних колій_Дніпро

«Тут не було ремонту 37 років. А на цей шлях припадає найбільше експлуатаційне навантаження. Під час ремонту для зручності дніпрян ми організували накопичення трамваїв на інших локаціях: пл. Старомостова (2 додаткових трамваї), низ вул. Робочої (2 вагони), а також по просп. Сергія Нігояна (трамвайне депо № 3)», – розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

ремонт трамвайних колій_Дніпро

Оновиться більше ніж кілометр трамвайної колії та кабельної лінії, майже сорок опор контактної мережі: «Колія укладатиметься з рейок на залізобетонних шпалах з пружинним кріпленням. Також оновимо й переїзди на трамвайну колію. Плануємо завершити роботи до 15 грудня», – показав представник підрядної організації Олег Савченко.

ремонт трамвайних колій_Дніпро

«Тимчасово трамваї № 17 з 8:00 до 17:00 (на час ремонту) курсуватимуть за маршрутом № 7», – нагадав Володимир Сусленков.

ремонт трамвайних колій_Дніпро