На одній з вулиць Дніпра буде паралельна стоянка (Фото)

Нині на вул. Я. Самарського кипить робота – тут проходить поточний ремонт. Комунальники оновлюють покриття, встановлюють нові бордюри, а крім цього – облаштовують новий паркувальний простір. Перед тим, як обладнати стоянки для авто – врахували думку урбаністів.

«Це невелика вулиця, але відіграє важливу роль у пішохідному каркасі міста. Ми хочемо зробити її комфортною та сучасною. Всі великі європейські міста давно вже перейшли на паралельне паркування. Це забезпечує зручне розташування місць для стоянки авто, для водіїв, полегшує в’їзд та виїзд з місця парування і дозволяє ефективно використовувати вузькі полоси для руху. Ми намагаємося цю практику застосовувати і в Дніпрі», – зазначив головний архітектор міста Дмитро Волик.

Якщо до ремонту на цій вулиці водії кидали машини аби як, або паркували їх за принципом «ялинки», то після завершення всіх робіт тут буде паралельна стоянка. Збільшиться і кількість місць – їх стане майже 30, а було – лишень зо два десятки.

«Після ремонту тут буде облаштовано майже 30 паркомісць у форматі паралельного паркування. Упорядкували існуючий простір за рахунок розширення вже існуючих паркувальних кишень та трохи звузили проїжджу частину», – зазначив директор КП «Міськавтопарк» ДМР Дмитро Омельченко. Ремонт вулиці Якова Самарського планують завершити в наступному місяці.