На Полтавщині відбувся традиційний Національний фестиваль гончарства (фото)

Тисячі гостей з’їхались у гончарну столицю України Опішне, що на Полтавщині. Традиційне відзначення у селищі Національного дня гончарства, яке щорічно проводять на творчій базі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, переросло в потужну мистецьку акцію пошанування гончарів і популяризацію гончарного мистецтва – Національний фестиваль гончарства. Про це повідомляють «Новини Полтавщини».

фестиваль гончарства_Полтавщина

У рамках свята відбулась ціла низка заходів: Х Міжнародний мистецький ярмарок “Гончарний всесвіт в Україні – 2018”, VIII Національний фестиваль “Вакулафест-ХХІ”, VIII національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу, фольклорний фестиваль “Гончарське перевесло”, безліч майстер-класів та конкурсів.

фестиваль гончарства_Полтавщина

До Опішного на свято завітали гончарі, ковалі, майстри народно-побутового вжитку та артисти і творчі народні колективи з багатьох областей України.

фестиваль гончарства_Полтавщина

На святі панувала неповторна, яскрава атмосфера. Кожен міг знайти собі заняття за уподобанням: спробувати себе у майстер-класах, придбати вироби народних умільців, насолодитися виступами артистів, поїсти смачного. Фестиваль вдався на славу.

фестиваль гончарства_Полтавщина

фестиваль гончарства_Полтавщина