На Придніпровській ТЕС — «пожежа» (Фото)

12 листопада у Дніпрі надзвичайники ДСНС України та персонал Придніпровської ТЕС провели навчання «Гасіння пожеж на енергетичних об’єктах». Повідомляють у ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Згідно з задумом навчань, на території ДТЕК «Дніпроенерго «Придніпровська теплоелектростанція» внаслідок короткого замикання виникло займання маслобаків у турбінному відділенні блоку № 14. Внаслідок пожежі постраждало два працівника теплоелектростанції та під час ліквідації пожежі травмувався один пожежний-рятувальник.

«За викликом оперативного чергового станції до місця аварії було відправлено склад чергових відділень державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Перед рятувальниками і персоналом постало кілька завдань. На початковому етапі занять потрібно було виконувати завдання в умовах локалізації загоряння в виробничому приміщенні ТЕС, надавати допомогу постраждалим та здійснювати заходи ЦЗ по зниженню можливого впливу наслідків пожежі на діяльність підприємства», — йдеться у повідомленні рятувальників.

Всього у навчаннях було задіяно 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.