На Придніпровській ТЕС – “пожежа” (Фото)

12 листопада у Дніпрі надзвичайники ДСНС України та персонал Придніпровської ТЕС провели навчання “Гасіння пожеж на енергетичних об’єктах”. Повідомляють у ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Згідно з задумом навчань, на території ДТЕК “Дніпроенерго “Придніпровська теплоелектростанція” внаслідок короткого замикання виникло займання маслобаків у турбінному відділенні блоку № 14. Внаслідок пожежі постраждало два працівника теплоелектростанції та під час ліквідації пожежі травмувався один пожежний-рятувальник.

“За викликом оперативного чергового станції до місця аварії було відправлено склад чергових відділень державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Перед рятувальниками і персоналом постало кілька завдань. На початковому етапі занять потрібно було виконувати завдання в умовах локалізації загоряння в виробничому приміщенні ТЕС, надавати допомогу постраждалим та здійснювати заходи ЦЗ по зниженню можливого впливу наслідків пожежі на діяльність підприємства”, – йдеться у повідомленні рятувальників.

Всього у навчаннях було задіяно 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.