На продаж виставили перший компактний автомобіль в історії Aston Martin (фото)

На аукціоні H&H Classics виставили на продаж один із 26 Aston Martin Frazer-Tickford Metro зразка 1982 року. Він є першим компактним автомобілем британської марки.

Унікальні тридверні хетчбеки середини 80-х років минулого століття привезли до США у трьох екземплярах. Тепер одну з таких машин виставили на торги, за попередніми оцінками, автомобіль піде з молотка приблизно за 1 455 127 гривень, пише Радіо Максимум.

автомобіль Aston Martin

Дводверний Frazer-Tickford Metro з’явився на світ у середині 1980-х завдяки зусиллям інженерів Aston Martin та фахівців компанії British Leyland, які на той момент розробили модель Austin Metro. Взявши її за основу, інженери обладнали автомобіль преміальним салоном зі шкіри, люком на даху, а також круїз-контролем та більш розвиненим обваженням. Під капотом хетчбека розмістили 1,3-літровий бензиновий двигун потужністю 80 кінських сил. Так виник перший компакт-кар в історії Aston Martin.

автомобіль Aston Martin

У рамках колаборації фахівці збудували лише 26 модифікованих автівок, три з яких потрапили на територію США. Виставлений продаж екземпляр коричневого кольору з бежевим салоном зберігся в ідеальному стані.

автомобіль Aston Martin

автомобіль Aston Martin