На Синельниківщині втілюють пілотний проєкт

Вже у 33 навчальних закладах Синельниківщини втілюють пілотний проєкт «Офіцер служби освітньої безпеки». Поліцейські запобігають надзвичайним ситуаціям. А якщо така станеться – допоможуть оперативно та грамотно зреагувати. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Ми вже бачимо позитивний ефект від реалізації проєкту. Навіть самі діти стали почувати себе спокійніше. Не кажучи вже про педагогів та батьків, які постійно тривожаться за школярів, – розповідає начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Синельниківської РВА Людмила Михайлова. – До того ж поліцейські несуть ще й певну освітню функцію. Розповідають дітям, наприклад, про поводження з вибухонебезпечними предметами».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Приєдналися до проєкту Дніпровський, Криворізький, Кам’янський та Павлоградський райони. Загалом – понад сто шкіл Дніпропетровщини.

Офіцери організовують пропускний режим до навчального закладу. Пильнують, щоб на території не було сторонніх. Реагують на правопорушення, якщо такі стануться. За необхідності – викличуть патруль. Слідкують і за тим, щоб діти спускалися в укриття під час повітряної тривоги.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!