На Укрпошті знайшли порушення на десятки мільйонів через фальшиві марки

На «Укрпошті» з моменту дії антикорупційної програми виявлено порушення на суму близько 95 млн. грн. Про це повідомив в.о. гендиректора підприємства Ігор Ткачук на брифінгу, повідомляє Тиждень.ua.
Він зазначив, що порушення пов’язані з використанням фальшивих марок. «Наша служба безпеки вже півроку веде цю роботу. Питанням займається і СБУ. Найближчим часом справу буде передано в суд», — зазначив керівник підприємства.
Ткачук також підкреслив, що збитки тільки з цього правопорушення складають десятки мільйонів гривень в рік. Саме тому «Укрпошта» розпочала роботу над проектом «Електронна марка», впровадження якого зробить неможливими, на його думку, зловживання у цій сфері. Крім того, ДП має намір ініціювати зміни в українське законодавство з метою посилення покарання за підробку поштових марок.
В ході виявлення порушень була також розкрита схема, за якою в 2014 році поставлялося паливо за завищеними цінами. Збитки оцінено в 18 млн. грн.
Крім того, як повідомив Ткачук, розслідується справа про перерахування попереднім керівництвом ДП коштів у «Златобанк» і «Дельта-банк», куди було перераховано 57 млн. грн. та 40 млн. грн. відповідно, тоді як коли банки вже перебували в стані банкрутства. При цьому керівник «Укрпошти» додав, що 37 млн. грн з «Дельта-банку» вдалося повернути.
За його словами, завдяки розслідуванню також вдалося заощадити близько 11 млн. грн. на послуги «хмарних технологій», ще 3 млн. грн. принесла зміна сервісного центру, що займається підтримкою програмного забезпечення.

Добавить комментарий