Набір хронічних хвороб: у Дніпра рятують Малиша (Фото)

Волонтери Дніпра розповіли звичайну сумну історію. Цей молодий гарненький котик якось просто з’явився на подвір’ї. Сидів на лавочці біля під’їзду, дуже ласкавий та ручний, все когось виглядав, чекав, та так і не дочекався.

«Зиму і весну якось пережив у підвалі, добрі люди підгодовували. А влітку котик Малиш почав худнути і погано їсти, чихати, кашляти, з’явилися гнійні виділення з носика і очей. Наша волонтерка віднесла його у клініку. Там виявили сильне зневоднення, вірус, та ще й аналізи показали хронічну ниркову недостатність. Зараз котик на лікуванні у клініці. Борг вже дуже великий, понад 3 000 грн., а йому ще треба лікуватись. Без вашої допомоги знову ніяк. Допоможіть врятувати та вилікувати Малиша», — розповідають волонтери дніпровської «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Малиша»

Або на поточний рахунок организації:

№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)

ЕГРПОУ: 36365434

Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ

Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро

МФО: 305299

Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Малиша»

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!

Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)

Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.