Надія Мейхер повертається на сцену: Дніпро зустрічає у грудні

Надія Мейхер повертається на сцену – на цей раз у ролі акторки, автора й постановника власної музичної вистави Historia de Un Amor.

Після недавньої успішної прем’єри вистави в Києві, у глядачів шістьох міст України – Черкас, Полтави, Запоріжжя, Харкова, Дніпра і Одеси – є шанс знову побачити Надію Мейхер на сцені.

Надія Мейхер

Historia de Un Amor – це філософський погляд Жінки на щастя, самотність і страхи. «У виставі показана історія одного кохання, завдяки якому героїня розуміє, що всі її переживання – це всього лише гра, – розповідає Надія Мейхер. – Потрібно просто бути вільною і самодостатньою. Жити, як хочеться, творити, в чому розквітаєш і любити, як бажає того серце».

Незважаючи на те, що в житті Надії Мейхер був період сумнівів щодо професії, вона в підсумку зрозуміла, що немає сенсу боротися з долею. Сцена – її призначення! Все, що вона робить в цій виставі, щиро і відверто розкриває її уяву і почуття. За словами артистки, саме в проекті Historia de Un Amor вона може залишатися самою собою, не надягати маски і не залежати від рамок шоу-бізнесу.

Надія Мейхер

Ідея вистави народилася завдяки захопленості різними творчими напрямами – поезією, романсами, аргентинським танго. «Вірші люблю з дитинства, сама пишу їх вже більше 10 років. Романси – це жанр, в якому я абсолютно органічна. А перейнявшись атмосферою аргентинського танго, вже не змогла його забути», – зізнається артистка.

Надія Мейхер

Разом з Надією Мейхер історію одного кохання буде розповідати віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT – унікальний для України колектив, що виконує музику танго в класичному складі – скрипка, бандонеон, контрабас і фортепіано. Ці музиканти, легко і невимушено, на протязі всього вечора наповнюватимуть виставу чарівними звуками запальних ритмів.

Танцюристи з Аргентини передадуть атмосферу справжнісінького аргентинського танго.

Historia de Un Amor – вистава, в якій переплелися українська і аргентинська культури, як любов, яка не має кордонів …

Надія Мейхер

У головній ролі: Надія Мейхер
Хореографи: Juan Manuel Rosales та Liza Rosales
Танцюристи: Luis Squicciarini, Juan Manuel Rosales, Liza Rosales
Музичний супровід: віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT
Автор ідеї та постановка: Надія Мейхер

Дніпро
14 грудня, 19.00
Оперний театр
Квитки: 120 – 700 грн
Придбати квитки можна у касі Оперного та за посиланням http://dnepr.internet-bilet.ua/Nadejda-Meiher

Залишити відповідь