Найбільше в Україні: Дніпропетровська ОДА у січні завершила 80% торгів в ProZorro

80% завершених торгів, менше 7% скасованих лотів. Дніпропетровська ОДА продовжує підвищувати якість роботи в ProZorro. Про це свідчить аналіз показників, що провели громадські активісти.

Прозоро_завершенно_укр_02

«Дніпропетровська ОДА постійно аналізує свою роботу за багатьма параметрами. У роботі в ProZorro ми порівнюємо себе з Київською міською державною адміністрацією, бо у них в цій системі зареєстровано найбільше лотів. Ми орієнтуємося на лідера. Однак існують ще й якісні показники. За ними Дніпропетровська ОДА на першому місці. У нас найвищі показники за кількістю завершених лотів, мінімальна частка відмінених чи призупинених торгів. І ми постійно підвищуємо якість. Як би владна система не пручалася при належному підході її можна змусити працювати прозоро», — наголосив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Прозоро_завершенно_укр_02

80% лотів, оголошених у січні Дніпропетровською ОДА в системі ProZorro, завершені. Це найвищий показник в Україні. Велика кількість завершених лотів – результат системної роботи працівників ОДА з кожним із розпорядників та отримувачів бюджетних коштів.

Прозоро_скасовано_укр_02
Одночасно з підвищенням кількості завершених лотів, Дніпропетровська ОДА працює й над зниженням відмінених або «завислих» з будь-яких причин лотів. На сьогодні кількість торгів, що не відбулися, менша за 10%. Хоча раніше цей показник сягав майже третини. Кількість скасованих лотів також постійно знижується. На сьогодні цей 6,9%, хоча у вересні він сягав майже 18%.

Добавить комментарий